Spriaznené weby:

Najbližšie akcie:

22.10. TONY MACALPINE


5.11. DIAMOND HEAD


10.11. PIPES AND PINTS


16.11. O´HAMSTERS


28.11. PROGRES 2


Partneri klubu:halloween jammin

Dátum konania: 31 Oct 2014 
Predpredaj: 3 € v klube 
Vstup na mieste:4 € 
Začiatok akcie: 20:00 
Klub: Collosseum 

Po festivalovej sezóne Jammin rozširuje pôsobnosť a prináša Vám ďalšiu edíciu Halloween jammin tentokrát v Košiciach. Vo veľkom štýle odpálime prvú akciu v Collosseum club Košice, a to dokonca hneď na dvoch stage-och.

Na hlavnom sa predstaví prešovský mladík SIVE, ktorého chrbát bude kryť DJ DILL. Do Košíc po prvý krát zavíta aj bratislavský ganjaman MC RIDA RADAR, aby odpálil svoje dobre známe ganja tunes a headlinerom večera na hlavnom pódiu bude francúzky trubkár a spevák v jednej osobe TRIBUMAN, v rámci svojej Digital raggamuffin tour. Okrem live vystúpení sa môžete tešiť na sety Dj-a SPLIFFa a selektora GUNFINGAHa z RvZOo SounDSystem ako aj domáceho CITRONA.

Na menšom DNB/jungle stage-i ktorý sa bude nachádzať v Backstage clube odohrajú svoj set košický MŠK, a člen RvZOo Soundz; PROGRASS. Headlinerom tohto stage-u bude maďarský ragga-junglový producent F#szosbéka aka Pro-Tected so svojim stricktly vinyl setom.
Fanušíkovia Drum & bassu si rovnako prídu na svoje prostredníctvom selekcie RUDLOCKa ,ktorého bude na saxofóne sprevádzať IMPROSAX. Večer svojimi nesmrtelnými šlágrami ukončí Beatprox (Darktide recordings, Broken Base).Pridať komentár:

milos888888 - 2014-10-22 00:22:04

Ako to vlastne bude . Pridu obe "kapely" naraz ?