Spriaznené weby:

Najbližšie akcie:

5.11. DIAMOND HEAD


10.11. PIPES AND PINTS


16.11. O´HAMSTERS


28.11. PROGRES 2


1.12. ABIGAIL WILLIAMS


Partneri klubu:Živé kvety, Dáša Vokatá a Oldrich Kaiser

poster
Dátum konania: 26 Mar 2015 
Predpredaj: iba priamo na mieste 
Vstup na mieste:10 € 
Začiatok akcie: 20:00 
Klub: Collosseum 

ŽIVÉ KVETY založili niekedy začiatkom roku 1994 herečka Lucia Piussi (spev, gitara) a novinár Peter Bálik (gitara), ktorí sa medzičasom vypracovali na dokonalý tvorivý tandem. Fungovanie kapely bolo v minulosti úzko spojené s bratislavským divadlom Stoka, kde kapela tiež doprevádzala niektoré z divadelných hier, nahrala svoj album "Sloboda" a zahrala niekoľko desiatok naozaj slávnych a nezabudnuteľných koncertov web facebook
Ako hostia sa predstavia DÁŠA VOKATÁ a OLDRICH KAISER.

O vystúpení:
Z prekvapivého spojenia dvoch jedinečných osobností vzniklo fungujúce duo, ktoré dokáže pri svojich koncertoch baviť divákov svojou pulzujúcou energiou, citom a predávanou radosťou.

Známy český herec a komik Oldřich Kaiser objavil v spojení s Dášou Vokatou svoj rockerský potenciál, oprášil husle a oprel sa do gitarových strún ... Spoločné živelné duety prekladá hereckými gagmi a improvizáciami a tiež recitáciou básní Ivana Martina Jirouse zvaného Magor - bývalého životného partnera Dáši Vokatej.

Dáša Vokatá, známa pesničkárka a básnička, ktorá je svojím osudom prepojená s českým undergroundom. Po pobyte v komunách v 70-tych rokoch a podpise Charty 77 bola vyhostená do Rakúska. Po roku 1989 sa čiastočne vracia do Čiech a žije požehnaný život s básnikem I. M. Jirousom, Magorom, spojený s častým koncertovaním, či už sólovo, vo dvojici s Magorom či za doprovodu ďalších muzikantov. Po náhlej Magorovej smrti sa na čas sťahuje do ústraní, až riadením osudu nachádza umeleckú inšpiráciu v Oldřichovi Kaiserovi, za ktorého doprovodu sa vracia na pódia, vydáva novú dosku "Dva divoký koně" a vytvára novú nerozlučnú dvojicu.

Pridať komentár:

collosseum - 2015-03-20 09:54:09

listky saq budu predavat len na mieste ,pred koncertom,vypredane urcite nebude:)


Leny - 2015-03-18 18:32:22

Kde sa daju zohnat listky na Zive kvety? Dik:-)