Spriaznené weby:

Najbližšie akcie:

20.10. CALIGULA´S HORSE


22.10. TONY MACALPINE


5.11. DIAMOND HEAD


10.11. PIPES AND PINTS


16.11. O´HAMSTERS


Partneri klubu:TEDxKošice: Rande s TEDom

poster
Dátum konania: 23 Feb 2015 
Predpredaj:  
Vstup na mieste: 
Začiatok akcie:  
Klub: Collosseum 

Zoznámte sa s TEDom. Vzdelaným, elegantným, rozhľadeným a zábavným spoločníkom. Pozná najnovšie trendy vo vede, technike a dizajne. Orientuje sa vo svete zábavy. Pozná osobnosti, ktoré neostávajú pri rečiach ale prechádzajú k činom. Pohodlne sa usaďte a on vám vyrozpráva tisícky príbehov, ktoré sú plné emócií, vášne a snahy urobiť zo sveta lepšie miesto.

Prijmite pozvanie na rande a nechajte sa okúzliť unikátnou perspektívou, ktorú má TED na svet okolo nás.

Čo je Rande s TEDom?
V rámci rande bezplatne premietneme tematický výber štyroch TED a TEDx videí. Premietanie bude pilotným v rámci putovnej série eventov v košických kaviarňach, kluboch a kultúrnych centrách.

Čo je TED?
TED je nezisková organizácia oddaná podpore "myšlienok hodných šírenia". V roku 1984 sa v Kalifornii konala prvá štvordňová konferencia a odvtedy TED neustále rastie a viacerými iniciatívami podporuje myšlienky, ktoré menia svet. Na výročnú konferenciu TED sú pozývaní poprední svetoví myslitelia a ľudia činu, aby predniesli svoju 18-minútovú reč. Následne sú ich vystúpenia bezplatne sprístupnené na TED.com.

Čo je TEDx?
Formát TEDx vznikol v duchu motta "myšlienky hodné šírenia" ako program miestnych, samostatne organizovaných podujatí, ktoré umožňujú ľuďom stretnúť sa a spoločne zažiť atmosféru pripomínajúcu konferencie TED. Podujatia TEDx sú kombináciou premietaných videí TEDTalks a živých vystúpení rečníkov, ktorých účelom je podnietiť intenzívne diskusie a nadviazať vzťahy v malej skupine.
web facebookPridať komentár: