Spriaznené weby:

Najbližšie akcie:

22.10. TONY MACALPINE


5.11. DIAMOND HEAD


10.11. PIPES AND PINTS


16.11. O´HAMSTERS


28.11. PROGRES 2


Partneri klubu:Whiskyho cestovateľské kino: Vietnam

Dátum konania: 19 May 2016 
Predpredaj:  
Vstup na mieste:3 € 
Začiatok akcie: 19:00 
Klub: Collosseum 

Vietnam od čínskych hraníc na severe až po kambodžské na juhu. Obrovské metropoly Saigon a Hanoi, tradičné horské kmene v oblasti Sapa, osamelé pláže bez náznakov turizmu, reštaurácie, kde sa podávajú psy a mačky, odľahlé vidiecke oblasti plantáží kávy a korenia, ale aj americké zverstvá počas vietnamskej vojny. O tom bude reč na najnovšom pokračovaní Whiskyho cestovateľského kina.

Spevák kapely SLOBODN'EURÓPA Whisky, sa po dlhých rokoch cestovania po odľahlých kútoch piatich kontinentov rozhodol vytiahnuť na svetlo sveta svoje mnohé zážitky a fotografie zo svojich výprav. Na svojich cestách Whisky navštívil viac ako 60 krajín, v ktorých sa zameriaval najmä na odľahlé oblasti s atraktívnymi prírodnými scenériami, zachovalými pôvodnými etnikami a kultúrami, bez turistického ruchu, ktoré často preskúmaval na motorke, na ktorej prešiel po cestách - necestách viac ako 20 000 km. Za všetky oblasti, ktoré navštívil môžeme len tak námatkovo spomenúť napríklad Indiu (ktorú navštívil 13 krát..), Nepál, Venezuelu, Laos, Indonéziu, Kamerun, Vietnam, Borneo, Srí Lanku, Peru, Andamanské ostrovy, Sumatru, Austráliu, Čínu, Bolíviu, Filipíny, Afganistan, Kambodžu, Sulawesi, Albánsko, Chile, Maroko, Ladakh, Kosovo, Togianské ostrovy, Sikkim a mnohé ďalšie. Jeho dlhoročné skúsenosti filmového kameramana naznačujú profesionálnu úroveň fotografií...

Whiskyho cestovateľské kino sa uskutoční v mnohých slovenských mestách formou posedení, na ktorých spevák osobne premietne fotografie a porozpráva zážitky z jednotlivých výprav.

Priestor dostanú samozrejme aj otázky divákov.Pridať komentár: