Spriaznené weby:

Najbližšie akcie:

20.10. CALIGULA´S HORSE


22.10. TONY MACALPINE


5.11. DIAMOND HEAD


10.11. PIPES AND PINTS


16.11. O´HAMSTERS


Partneri klubu:premietanie: Breaking the spell

Dátum konania: 13 Dec 2011 
Predpredaj:  
Vstup na mieste:free 
Začiatok akcie: 18:30 
Klub: Collosseum - Backstage 

Breaking the spell
Blíži sa finálne wAf kárske premietanie /samozrejme nie posledné :)/ tak by som vás chcel poprosiť, či by ste sa do tejto akcie tiež nemohli spolu so mnou zapojiť.

Naša predstava je asi taká, že začneme nejakým krátkym filmom len tak na úvod, potom by sme si povedali čo to o siedmich rokoch wildandfree na východe Slovenska, potom možno ešte raz predstavíme Café libertad a pustíme film, po filme by sme sa presunuli k distru a mohli by sme reálne naplánovať nejaké spoločné aktivity na budúci rok, ak by ste mali záujem a chuť sa realizovať, či len tak pomôcť.

Moja predstava pohodového večera by však zahrňovala aj nejaké tie pochúťky, tu vás chcem poprosiť, ak by ste mali čas a chuť, či by ste doma neurobili nejaké dobroty, len tak zadarmo na tento večer, ja sa samozrejme pridám a urobím tiež ... ale v práci :)

Ďalej by sa podávala tým, ktorí by chceli zadarmo ochutnávka Zapatistickej kávy, kávu by sme robili priamo pri bare, to by sa ľuďom oznámilo.

Ďalej vás chcem poprosiť, pozvite čo najviac ľudí o ktorých si myslíte, že by sa im tento večer mohol páčiť ako aj film, prípadne diskusia.

No a vneposlednej rade by pri wafke ste dostali aj vy priestor na prezentáciu či už fnb, zvierat, hudby, alebo hociakých iných projektov, ktore robíte alebo ktoré chcete robiť.

Tak podumajte a hlavne šírte info!

Miest na sedenie cca 40 - 50 ľudí v nefajčiarskom priestore, k dispozícií je otvorený bar s obsluhou pre návštevníkov premietaniaPridať komentár: