Spriaznené weby:

Najbližšie akcie:

20.10. CALIGULA´S HORSE


22.10. TONY MACALPINE


5.11. DIAMOND HEAD


10.11. PIPES AND PINTS


16.11. O´HAMSTERS


Partneri klubu:Robo Simko a Massriot

Dátum konania: 27 Aug 2010 
Predpredaj:  
Vstup na mieste:1.50 € 
Začiatok akcie: 20:00 
Klub: Collosseum - CASSBAR 

V aktuálnej zostave hrá kapela MassRiot približne od konca Augusta 2009, i keď členovia sa poznajú a niektorí aj hrajú spolu oveľa dlhšie. Úplne začiatky vzniku formácie však siahajú hlbšie do minulosti ( október 2004 ), keď túto skupinu ešte pod starým názvom W.O.A. ( Winds Of Apocalypse ) založili Róbert Šimko a Ivan Štefánik. Najnovším členom je Milan Ruszó, ktorý koncom Augusta 2009 vyhral casting do tejto kapely. Momentálne toto zoskupenie tvoria piati členovia a to: Robo Šimko - spev, Ivan Štefánik - basgitara, Laci Feher - gitara, vokály, Miloš ( Majtor ) Gallo - bicie a Milan Ruszó - gitara, vokály. Prvoradou prioritou všetkých členov kapely je napredovanie v ich kariére a venovanie sa najmä tomu, čo ich najviac baví - čiže hudbe.

Úspechy V roku 2007 sa spevák skupiny Robo Šimko zúčastnil speváckej súťaže Slovensko Hľadá Superstar 3 kde obstál na krásnom treťom mieste celkovo. Skupina má za sebou aj ďalšie úspechy na súťažiach ako boli národné kolá Eurovision Song Contest.

Momentálne má skupina za sebou okolo 400 odohraných koncertov doma i v zahraničí ( Heidelberg, Praha, 18.9. aj Londýn ) a pripravuje aj nový, v poradí už druhý album v spolupráci s vydavateľstvom Universal Music. Z prvého albumu nám boli hrané v étery 4 single a to Zastavím, Dá Sa Žiť a najúspešnejší Môj Anjel Spí ( pár týždňov aj 3. najhranejšia Slovenská skladba v rádiách ) Veľmi dobre rotovaný je aj singel s názvom Tma, ktorý sa postupne dostáva do lokálnych rockových radií.


Diskografia Kocky Sú Hodené ( 2009 )


Iné nahrávky Róbert Šimko - s Martinom Ďurindom ( Tublatanka )a Mikom Hladkým ( Gladiator ) - Hymna OVB - slovenská verzia soundtracku k rozprávke Walta Disneyho - Skutočný ...okrem toho mnoho krát zapožičal svoj hlas aj do reklám


MassRiot - hymna akcie Tesco Beh pre Život ( Liga pre výskum rakoviny ) - Bež Ako o ŽivotPridať komentár:

Miro Palffy - 2015-10-04 19:05:28

A som zvedavy, kolko krat dotycny JAKUB pocul hrat MASSRIOT nazivo. Na tom koncerte som bol, tak ako na mnohych a ostal som ako vzdy prekvapeny z toho, ze tato banda napreduje a zlepsuje sa z vystupenia na vystupenie! Massriot RULEZ!!!


collosseum - 2010-08-26 21:41:04

koncert je v Cassbare nie v collosseu,cassbar aj ked sa nachadza v jednom baraku spolu s collosseom nieje jeho sucastou a zameriava sa uplne inym stylom/vid minule akcie/


Jakub - 2010-08-25 22:54:03

Myslel som, že klub sa uberá iným smerom ako je organizovať vystúpenie takého braku ako je Massriot a účastník superstar Šimko, bolo by lepšie dať priestor iným kapelám, hoci menej známim no rozhodne kvalitnejším.